Evlilik Rehberi

Gelin Saçı

Gelin Saçı

Gelinliğinizi seçtiniz, provalarınız bitti. Sıra gelin saçı ve makyajınız için prova yapmakta. 2019 yılında en moda modelleri ve yeni trendleri sizin için derledik.

2019 yılında da 2018 yılı esintileri devam ediyor. Doğal dalga verilmiş saçlar, taze kır çiçekleriyle süslenmesi bu sene de revaçta. Yüksek topuz ve yüksek at kuyrukları ise artık demode sayılıyor. Canlı çiçek ve çiçek taçları olmazsa olmazlar.

Bronz taçlar da hala seçenekler arasında.

Kısa saçlar ise bu senenin favorisi. En trend gelin olmak istiyorsanız, katlı küt saçları ve kahkülleri kesinlikle tercih etmelisiniz. Avrupa evlilik fuarlarında göze çarpan bu model, özellikle büyük çiçek detaylı sade gelinliklerle tercih ediliyor.

Eğer marjinal bir gelinseniz 2019 kesinlikle sizin yılınız. Siyah taç ve şekilli aksesuarlar gelinlik modacılarının bu seneki tarzı. Davetlilerinizi şaşırtmak istiyorsanız, punk rock tarzını düğününüze kesinlikle getirmelisiniz.

Unutmayın, gelin saçı için provanızı mutlaka 2 ay önceden alın, herhangi bir problem durumunda saçlarınıza iyileşmesi için zaman vermeniz gerekir. Hangi tarzı seçerseniz seçin, kötü sürprizlerle karşılaşmamak için prova tarihinizi mutlaka iyi ayarlayın.

Not: Bir sonraki yazımızda değindiğimiz Gelin Ayakkabısı adlı makalemize de mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz.