Davetiye Rehberi

Davetiye Seçimi 2.Bölüm

Davetiye Seçimi 2.Bölüm

Düğün davetiyeniz kalitesini ilk belirleyen faktörlerden birisi, seçilen kağıdın kalitesidir. Ucuz kağıt kullanmak maliyetinizi düşürür, fakat fantezi, kadife veya keten kağıtlar doku açısından kalite algısını çok yükseltecektir.

İkinci faktör ise baskı kalitesidir. Kullanılan kağıt ne kadar kaliteli olursa olsun, temiz baskı yapılmadan tek başına bir şey ifade etmez. Boya baskı, yaldız baskı gibi davetiye yazılarını kaydırmadan, temiz yazabilmek, tecrübe ve deneyime bağlıdır. Bu yüzden baskı kalitesini yüksek alabilmek için sektörün tecrübeli davetiye şirketleri ile çalışmanız önemlidir.

Davetiye Seçimi 2. Bölüm

Davetiye Seçimi 2. Bölüm (Model: BEK109)

Davetiyenizini süslemek için, süsler, nazar boncukları, kurutulmuş çiçekler, yaldızlı ip ve püsküller vb. gibi birçok ürün bulunmaktadır. Davetiye üreticiniz ile birlikte çalışarak, aşırıya kaçmadan, renk uyumlarını, düğün zarfı ve iç kartının fiziksel uygunluğu göz önüne alarak davetiyenizi oluşturmalısınız.

Davetiye Seçimi 2. Bölüm (Model: BEK128)

Son dokunuşları da tamamladıktan sonra, tek bir işiniz kalmış olacak, davetlileriniz isim yazımlarıdır. Bunun için hat yazımı veya metal plaka isim yazdırma seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Tebrik ederiz, artık düğün davetiyeniz, davetlilerinize dağıtılmak için hazır halde. 🙂